Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Konkurs: Wygraj Red Rising tom I i II!Autor:  Adriana Bączkiewicz     00:01:00    Etykiety: 

Jak dobrze wiecie, seria Pierce'a Browna mnie pochłonęła i nie mogłam się wręcz od niej oderwać. Do recenzji pierwszego tomu odsyłam tu: KLIK, a do drugiego tomu tu: KLIK. Z tego też względu, jak i z powodu uprzejmości wydawnictwa Drageus, mam dla jednej osoby, która wygra, pakiet książek, w który skład wchodzi pierwszy tom w nowym wydaniu, jak i tom drugi. Przeczytajcie regulamin i zaczynamy!

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: http://ujrzec-slowa.blogspot.com/, czyli Riana.

2. Sponsorem nagród jest : Drageus Publishing House.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie się w komentarzu i odpowiedzenie na proste pytanie i trzymanie kciuków, że to wasza wizja przyszłego świata wygra.
4. Konkurs trwa od 15.11.2015 roku do 25.11.2015 roku do godz. 23.59 i wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.
5. Nagrodą jest pakiet książek: Red rising. Złota krew oraz Red rising. Złoty syn Pierce'a Browna.
6. W konkursie może wziąć udział każdy.
7. W konkursie mogą brać udział tylko osoby mieszkające w Polsce, książki nie są wysyłane za granicę.
8. Zwycięzca ma 3 dni na odpowiedź na mojego e-maila informującego o wygranej, jeżeli tego nie zrobi, nastąpi ponowne wyłonienie zwycięzcy.
9. Pytanie: Jaka wizja przyszłości jest według Ciebie najbardziej prawdopodobna?

Wzór zgłoszenia dla książek:
Zgłaszam się!
Odpowiedź: 
E-mail:

10. Ale to nie wszystko, wylosuję również 5 osób, które otrzymają ode mnie pakiet zakładek! A wystarczy tylko się po nie zgłosić :) Osoby, które udzielą odpowiedzi również biorą udział w losowaniu zakładek.

Mam nadzieję, że wszystko zrozumiałe, osoby, które nie chcą udzielać odpowiedzi na pytanie, a chcą wziąć udział w losowaniu zakładek wpisują ten wzór:

Wzór zgłoszenia po zakładki:
Chcę zakładki, bo umrę itp.
E-mail:

Nie wymagam, byście dodali mój blog do obserwowanych, czy udostępnili informację gdzieś w Internecie, lecz jeżeli  chcecie możecie dołączyć do obserwatorów bloga, albo udostępnić informację o konkursie. Możecie również polubić blog Ujrzeć słowa na facebooku. 

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?