Konkurs: Wygraj Red Rising tom I i II!


Jak dobrze wiecie, seria Pierce'a Browna mnie pochłonęła i nie mogłam się wręcz od niej oderwać. Do recenzji pierwszego tomu odsyłam tu: KLIK, a do drugiego tomu tu: KLIK. Z tego też względu, jak i z powodu uprzejmości wydawnictwa Drageus, mam dla jednej osoby, która wygra, pakiet książek, w który skład wchodzi pierwszy tom w nowym wydaniu, jak i tom drugi. Przeczytajcie regulamin i zaczynamy!

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: http://ujrzec-slowa.blogspot.com/, czyli Riana.

2. Sponsorem nagród jest : Drageus Publishing House.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie się w komentarzu i odpowiedzenie na proste pytanie i trzymanie kciuków, że to wasza wizja przyszłego świata wygra.
4. Konkurs trwa od 15.11.2015 roku do 25.11.2015 roku do godz. 23.59 i wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.
5. Nagrodą jest pakiet książek: Red rising. Złota krew oraz Red rising. Złoty syn Pierce'a Browna.
6. W konkursie może wziąć udział każdy.
7. W konkursie mogą brać udział tylko osoby mieszkające w Polsce, książki nie są wysyłane za granicę.
8. Zwycięzca ma 3 dni na odpowiedź na mojego e-maila informującego o wygranej, jeżeli tego nie zrobi, nastąpi ponowne wyłonienie zwycięzcy.
9. Pytanie: Jaka wizja przyszłości jest według Ciebie najbardziej prawdopodobna?

Wzór zgłoszenia dla książek:
Zgłaszam się!
Odpowiedź: 
E-mail:

10. Ale to nie wszystko, wylosuję również 5 osób, które otrzymają ode mnie pakiet zakładek! A wystarczy tylko się po nie zgłosić :) Osoby, które udzielą odpowiedzi również biorą udział w losowaniu zakładek.

Mam nadzieję, że wszystko zrozumiałe, osoby, które nie chcą udzielać odpowiedzi na pytanie, a chcą wziąć udział w losowaniu zakładek wpisują ten wzór:

Wzór zgłoszenia po zakładki:
Chcę zakładki, bo umrę itp.
E-mail:

Nie wymagam, byście dodali mój blog do obserwowanych, czy udostępnili informację gdzieś w Internecie, lecz jeżeli  chcecie możecie dołączyć do obserwatorów bloga, albo udostępnić informację o konkursie. Możecie również polubić blog Ujrzeć słowa na facebooku.