Riana rozmyśla: jesienne zapowiedzi na które czekam!


Czasem mam wrażenie, że wydawcy zakładają na nas jakieś wnyki i nie ma możliwości, byśmy w nie nie wpadli. Tak moi mili, bo powiedzcie mi: jakim cudem nadchodzi taki okres w ciągu roku, że wiem, że mój portfel będzie piszczał?


7 dni - Eve Ainsworth [ZIELONA SOWA 23 wrzesień] Problem mobbingu i zastraszania w szkole to dość niecodzienny temat, chociaż ostatnio dość popularny. Nie mogę się jej doczekać.
Plaga Samobóbjców - Suzanne Young [Feeria Young 23 wrzesień] Recenzję na pewno będziecie mogli przeczytać i u mnie, napalam się na nią jak szczerbaty na suchara.
Aplikacja - Lauren Miller [Feeria Young 7 październik] Aplikacja rządząca naszym życiem? Zdecydowanie coś dla mnie.
Playlist for the dead. Posłuchaj a zrozumiesz - Michelle Falkoff [Feeria Young 3 listopad] Odrobinę mi tu pachnie Greenem, ale takie powieści bardzo lubię.
Pojedynek. Niezwyciężona - Marie Rutkoski [Feeria Young 18 listopad] "Gdy stawką jest wszystko, czy wolałabyś zachować głowę… czy stracić serce?" No właśnie, jestem ogromnie jej ciekawa.
W sieci umysłów - James Dashner [Albatros 30 wrzesień] Świat hakerów brzmi intrygująco. Biorę w ciemno!


Tajemny ogień - C.J. Daugherty, Carina Rozenfeld [Otwarte 19 październik] Przeznaczenie jest zakorzenione w wielu książkach i pomimo tego, że przepraszam was bardzo, ale za twórczością Daugherty nie przepadam, to tej pozycji dam szansę.
Red Rising. Złota Krew - Pierce Brown [Drageus, wyd. II 19 listopad] Nie przepadam za zagraniami wydawnictw, które tworzą odmienne drugie wydanie danej powieści i zmieniają okładkę. No ale cóż, pozycja ta bardzo mi się podobała, więc na pewno nabędę i tę pierwszą część.
Red Rising. Złoty syn - Pierce Brown [Drageus 19 listopad] Druga cześć Red Rising, już nie mogę się doczekać.
Klejnot - Amy Wing [Jaguar 23 wrzesień] Nie wiem dlaczego, ale okłada przypomina mi rywalki, jednak temat jest zgoła odmienny - gdyż mowa tu o surogatkach. 
Sumonner. Księga 1. Początek - Taran Matharu [Jaguar 7 październik] Przywoływanie duchów? Proszę bardzo, ciekawe co z tego wyniknie.
Dzień 21 - Kass Morgan [Bukowy Las 7 październik] The 100 jako serial bardzo lubię, i chociaż jeszcze pierwszego tomu nie przeczytałam, to mam nadzieję to zmienić.Wszystkie jasne miejsca - Jennifer Niven [Bukowy Las 21 październik] Miłość na skraju przepaści bardzo ciekawie brzmi. Nie mogę się jej doczekać.
Stigmata - Beatrix Gurian [MUZA 21 październik] Zadziwia mnie to, że jest to pojedyncza powieść. Reklamowany jako thriller dla młodzieży.
Serce ze szkła - Kathrin Lange [MUZA 23 wrzesień] Książka się czyta, a nawet za dwa dni będzie recenzja :)
Wściekły - Katarzyna Kebernik [Akurat 16 wrzesień] Niezwykłe połączenie życia kiboli, z muzyką i fantastyką? O tym dowiecie się za niedługo w recenzji :)
Rebelianci - Kristen Simmons [Dolnośląskie 7 październik] Chociaż Paragraf 5 nie był wybitny, to bardzo mnie zainteresował i mam nadzieję, że będzie to jeszcze lepsza lektura.
Pewnego dnia - David Levithan [Dolnośląskie 21 październik] Drugi tom dotyczący tajemniczego A. Pierwszy tom bardzo mi się podobał, więc jestem ciekawa co znajdziemy w Pewnego dnia.Co ze mnie zostało - Kat Zhang [Papierowy księżyc 30 września] Parę recenzji przedpremierowych skłoniły mnie do tego, że nie wyobrażam sobie października, bez przeczytania tej książki.
Książę Lestat - Anne Rice [Rebis 28 październik] Nie jestem pewna, czy napisanie 11 tomu z Kronik wampirów jest dobrym pomysłem, ale skoro kolekcjonuję cała serię, to i tej pozycji sobie nie odpuszczę.
Trollhunters. Łowcy Trolli - [Galeria książki 23 wrzesień] Bardzo lubię książki dla młodzieży. Myślę, że może być ciekawie.
Siódma dusza - Andrzej Wardziak [Videograf 28 październik] Już dziś Wam mówię, że macie na co czekać, bo książka warta uwagi. Moja recenzja tu: KLIK
Waga - Bartłomiej Basiura [Videograf 10 listopad] Książki Bartka bardzo lubię, dlatego Waga będzie musiała zdobić moją półkę.
Wszechświaty. Utopia - Leonardo Patrignani [Dreams 12 październik] Trzeci tom Wszechświatów. Pomimo, że dwóch pierwszych części jeszcze nie przeczytałam, to mam nadzieję, że to będzie dobra trylogia.


Zaginięcie - Remigiusz Mróz [Czwarta Strona 21 październik] Kontynuację Kasacji muszę przeczytać, w końcu to Mróz i zbyt wiele nie trzeba tłumaczyć.
Tajemnica nawiedzonego lasy - Anna Kańtoch [Uroboros 4 listopad] Chociaż Tajemnica diabelskiego kręgu leży na półce nieprzeczytana, to wiem, że drugi tom zakupię jak najszybciej.
Harry Potter i Kamień Filozoficzny - J. K. Rowling [Media Rodzina 6 październik] Jako rasowy Potteromaniak tej pozycji nie może zabraknąć na mojej półce.


A wy na co czekacie najbardziej?